Személy-és vagyonőr állás IX. kerület

Bruttó bér:

444 855

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 16., 15:40

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Jó állóképességű, intézkedőképes vagyonőr kollégákat keresünk hosszú távra érvényes vagyonőri igazolvánnyal, tanúsítvánnyal és gépkocsizó járőr esetében érvényes "B" kategóriás jogosítvánnyal a budapesti Népliget autóbusz-pályaudvar területére az alábbi pozícióra:

Váltásvezető (24 Órás)
- 24/48 órás munkarendben (06:00-06:00),
- szolgálatban lévő állomány irányítása, intézkedések felügyelete, megbízói kapcsolattartás.

Rendszerügyeletes (12 Órás)
- nappalos 12 órás (06:00-18:00),
- ahol a munkavégzés a technikai helyiségben található biztonságtechnikai eszközök felügyelete.

Járőr (24 Órás)
- ahol a munkavégzés nappal a pályaudvar területén gyalogos járőrként történik forgásos rendszerben, pihenőidő kiadásával.

Járőr (12 Órás)

Gépkocsizó Járőr (Éjszakás 12 Órás)
- éjszakás 12 órás (18:00-06:00) gépkocsizó járőrszolgálat útvonala a meghatározott objektumok ellenőrzésével történik.

Amennyiben szeretnél:

- egy hosszú távú, biztos munkahelyet,
- kiszámítható és törvényes foglalkoztatást 100%-os bejelentéssel,
- fizetett szabadságot,
- túlórapótlékot,
- Bp. közigazgatási határán túlról az utazási költségek térítése (86%),
- jó teljesítményed után a munkabéreden felül havi bruttó 35.000.- Ft mozgóbért,
- a gépkocsizó járőrszolgálat ellátásához bruttó 20.000.- Ft szolgálati pótlékot,
- 24 órás járőr pozíció ellátásához, pozíciótól függően havi és negyed éves bruttó 10.000.- Ft szolgálati pótlék,

akkor várjuk jelentkezésed. Nálunk igénybe veheted a családi-, valamint első házasok adókedvezményét, továbbá a 25 év allati fiatalok igénybe vehetik a 25 év alatti fiatalok kedvezményét is, így a nettó jövedelmed megközelítheti akár a bruttó jövedelmed is.

Havi Bruttó Alapbér 444.855.- Ft (+ mozgóbér + szolgálati pótlékok)
Havi Nettó Alapbér 319.104.- Ft (+ mozgóbér + szolgálati pótlékok)

Társaságunk csak és kizárólag 100%-os bejelentéssel a teljes munkabér kizárólagosan a bankszámlára történő utalásával, a mindenkori jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatási feltételekkel tudja alkalmazni jövendőbeli munkavállalóit.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a email címen!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 139709801

Jófogás alkamazás QR kód