Személy és vagyonőr állás, Budapest - Belváros

Bruttó bér:

489 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

tegnap, 15:27
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

A Criterion Biztonsági Megoldások Kft. keres
Budapest belvárosába, egy interaktív élményközpontba vagyonvédelmi feladatok ellátására személy és vagyonőr kollégákat.

Környéki bejárók utazását támogatjuk!

8-10 órás munkarend, 230 órás munkaidő kerettel.

Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés. Saját alkalmazotti, rendes bejelentés. Mi be is fizetjük a járulékokat az alkalmazottaink után. Fizetett szabadság, pótszabadság, betegállomány a Munka Törvénykönyve szerint.

Nálunk érvényesíthetőek az adókedvezmények: öregségi nyugdíjas, családi adókedvezményes, személyi adókedvezményes pl: cukorbeteg mind leírhatja az adójából a neki járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.

Bérfizetés minden hónap 2.-6. között átutalással.
A bér nettóban, mintegy ~325.000 Ft/hó.
+ 25.000 Ft Szép Kártya juttatás + bérlet térítés
Tehát összesen több, mint 360.000.- Ft nettó havi jövedelem gyűjthető, túlóra nélkül, alapban
- Fizetett ünnepi pótlék 100%
- Túlóra lehetséges, de nem kötelező.

Elvárásaink:
- igényes megjelenés, kulturált viselkedés és kommunikáció,
- érvényes vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga,
- angol nyelvtudás előny

Amit még kínálunk:
- kulturált munkakörnyezet, jó kollektíva,
- ingyenes banki számlavezetés lehetősége,
- kedvezményes mobiltelefon flotta csomag családtagoknak is,
- munkavállalóink gyermekei részére nyári táborozás,
- iskolakezdési támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a email címen, a "Élménycentrum, Budapest "
megjelölésével lehet.

Hirdetés azonosító: 150921786

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Őrzés

CRITERION Biztonsági Megoldások Kft

További hirdetései

Utoljára aktív: 16 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!