(Hirdetés azonosító: 84692032) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Személyi asszisztens

Leírás

Kit keresünk?

Egy támogató, együttműködő és pozitív hozzáállású, empatikus személyiséggel rendelkező asszisztensre van szükségünk, aki:

legalább középfokú végzettségű
magas szintű MS Office ismeretekkel rendelkezik
van tapasztalata adminisztratív munkakörben
képes önálló munkavégzésre, folyamatok menedzselésére
határozott, pontos, precíz, proaktív
jó kommunikációs képességekkel rendelkezik

Feladatok:

Irodai adminisztráció, adatbázis kezelése
Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Időpont egyeztetés
Helyszíni bejárások leszervezése
Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem és bónuszrendszer
Megbecsülés, stabilitás
Támogató, emberséges, segítőkész csapat
Rugalmas munkaidő
Folyamatos fejlődési lehetőség
Folyamatos képzések

Előnyök:

angol nyelvtudás
hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a fitos.zoltan@fitoplast.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: október 15. 17:49.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel