Szerelésirányító munkatárs Kelet-Magyarország

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Borsod-Abaúj-Zemplén, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Primes Kft

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Országos Projektekre Keresünk Szerelés Irányító Munkatársakat
Feladatok:
- 5-6 fős tapasztalt, munkavállalói csapat napi munkatervének megszervezése
- Kivitelezési munkák irányítása, összehangolása, ellenőrzése
- Hatékony munkavégzés szervezése
- Kivitelezési ütemterv nyomon követése, munkaterv betartatása és ellenőrzése
- Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások
- Minimum 5 év acélszerkezet és szendvics panel szerelésben szerzett tapasztalat
- irányításában szerzett gyakorlat
- Jártasság műszaki rajzok olvasása és értelmezésében
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló problémamegoldó és szervező készség
- Határozott fellépés
- Rugalmasság; változó munkahely Magyarország területén belül
- Emelőgép kezelői, tűzvédelmi szakvizsga előny
- Ukrán nyelvtudás előny

Csapatok Jelentkezését Nem Várjuk!

Egy-két példa jelenlegi projektek: Richter Gedeon Parkolóház (Bp) Pénzügyminisztérium (Bp) BMW (Debrecen) Lego (Nyíregyháza) Wszl (Ecser) Samsung (Göd)

AMIT Kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, több mint 10 éves szakmai tapasztalat
- Versenyképes juttatási csomag
- Kiváló munkatársak, korrekt vezetőség
- Változatos, országos projekt munkák
- Szakmai kihívás, hosszútávú, folyamatos munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, valamint kísérőlevelét fizetési igény megjelelésével az alábbi e-mail címre:

Reméljük, hogy hamarosan munkatársunkként üdvözölhetjük.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143925730

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 38 napja