(Hirdetés azonosító: 77870743) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: Cargoe Morawa PGV GmbH Co. KG Mof

Osztrák cég Magyarországi Leányvállalata keres konyhabútor, szobabútor és víz-gáz-villanyszerelőket.

Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség.

Amit elvárunk:

Minimum 4-5 éves tapasztalat az adott szakmában
Gyors de precíz munkavégzés
Asztalos végzettség megléte előnyt jelent

Amit kínálunk
Hétköznapi munkavégzés 8-16:30 között
Versenyképes bérezés
Kiemelkedő cafeteria juttatás
Saját autó, céges mobil (amennyiben a jelentkező elegendő tapasztalattal rendelkezik)
Határozatlan idejű szerződés

Jelentkezni az evelin.kiss@cargoe.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: szeptember 13. 12:54.

Kapcsolatfelvétel