(Hirdetésazonosító: 44918724) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 319 500  Ft Bruttó bér: 364 500  Ft Bruttó bér: 450 000  Ft Bruttó bér: 333 000  Ft Bruttó bér: 333 000  Ft Bruttó bér: 324 000  Ft Bruttó bér: 333 000  Ft Bruttó bér: 373 500  Ft Bruttó bér: 373 500  Ft Bruttó bér: 328 500  Ft
Kiemelt!
Céges

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIX.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Csarnok Fémszerkezet Kft

Leírás

450.000 - 500.000 Ft-os nettó fizetéssel jól hegesztő, rajz alapján önállóan dolgozó szerkezeti lakatosokat csarnokszerkezetek gyártásához és helyszíni szereléséhez dél-pesti munkahelyre felveszünk.

Hosszú távú, teljesítmény-orientált, magyarországi munka, pályakezdőknek is!

Jelentkezni kizárólag telefonon: +36 20 476 94 67.
Feladás dátuma: július 16. 09:37.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.