Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: EWS Kft

1119 Budapest, Andor u. 60. sz. alatt található szervizünkbe, szervizadminisztrációs és vevőszolgálati feladatok ellátására keresünk 1 fő -ha lehet angolul alapszinten tudó- tapasztalattal rendelkező kolléganőt vagy kollégát. Versenyképes bérezés, folyamatos munkalehetőség. Munkavégzés: hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, péntek: 8:-14:00. Feladatok: Bejövő telefonok és ügyfelek kezelése, munkalapok felvétele, javítások nyomon követése. Elvárás: jó munkabírás, számítógép ismeret felhasználói szinten, udvariasság, precizitás, gyorsaság.
Jelentkezés módja: önéletrajz küldése e-mailen az info@ewskft.hu címre
Feladás dátuma: május 3. 16:26.

Kapcsolatfelvétel