1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VI.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: iSamurai

Leírás

Munkaidő: 5x10 óra
(rugalmas munkabeosztásban 2 szabadnappal egy héten)

Elvárások:

- több éves szervizes tapasztalat Apple termékek javításában
- magas szintű problémamegoldó készség
- érettségi
- angol nyelvtudás (külföldi fórumok követése)
- logikus, analitikus gondolkodás
- önállóság
- felelősségvállalás
- döntésképesség
- alaplapi forrasztások, BGA-javítások ismerete legalább elméleti szinten
- gyors, precíz munkavégzés
- állandó tanulásra, önképzésre való igény és motiváltság
irányíthatóság
- energikusság
- összeszedettség
- rendezett megjelenés

Feladatok:

- mobiltelefonok moduláris javítása az összes, az árlistában szereplő típuson
- rejtett hibák bevizsgálása, analizálása, nagy hatékonyságú, gyors megoldása
- szoftverhibák kiszűrése
- alaplapi hibakeresés
- egyszerűbb forrasztási feladatok megoldása (csatlakozók, - kondenzátorok, tekercsek, stb.)
- kapcsolási rajzok olvasása
- adminisztráció

Munkavégzés helye: Westend bevásárlóközpont

Fizetés: 250 ezer Ft nettó, teljesítmény alapján emelkedhet, előrelépési lehetőséggel!

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével: allas@isamurai.hu
Feladás dátuma: november 24. 09:00.

Kapcsolatfelvétel