Szexshopban eladói állás!!!

Bruttó bér:

450 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Követelmények: Megbízhatóság, pontos munkavégzés.

Munkakörülmények: Heti 3 munkanap 10-21 óráig. Szabadon megválasztható munkanapok. Másodállásban is vállalható.

Kötelességek: Az árukészlet nyilvántartása, pontos vezetése. Árazás, leltározás. Webáruház kezelése. Excel táblázatkezelő ismerete és alapvető számítástechnikai ismeretek. A vevők udvarias kiszolgálása. A pénztárgép és pénzkészlet kezelése. Az üzlethelyiség és az áruk rendben tartása.

További előnyt jelent, a web kereskedelmi ismeretek, adwords marketing, közösségi média, képszerkesztés ismerete. Webáruház szerkesztés, fejlesztés. Stb.

Ha szeretnél egy igazán érdekes, izgalmas témával foglalkozó feladatkörben önállóan szabadon dolgozni, akkor nálunk van a helyed!

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével lehet a címre, vagy a helyszínen személyesen. Bp. 1114 Bartók Béla út 55.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148079164

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 59 napja