(Hirdetés azonosító: 82950467) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 720  Ft / óra Bruttó bér: 770  Ft / óra Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 810  Ft / óra Bruttó bér: 830  Ft / óra Bruttó bér: 750  Ft / óra Bruttó bér: 1 000  Ft / óra Bruttó bér: 840  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pultos

Színházi büfébe pultos hölgyet keresünk,21-35év között.Olyanok jelentkezését várjuk akik havi 15-20 napot szeretnének dolgozni és nem jelent problémát ha ez ünnepnapra esik.(karácsony,húsvét,szilveszter)
A szerződés határozott idejű 2018.szep.30.-2019.június vége.
1000ft/óra+ jatt.
Szeptemberben tartanánk a próbanapokat,amiket kifizetünk.

Elvárások:
-jó kommunikációs készség
-munkájára és környezetére igényes
-rugalmas
-vidám, mosolygós
-egyedüli munkavégzés

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal:
amazing.event.kft@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 22. 17:17.

Kapcsolatfelvétel