(Hirdetés azonosító: 87973472) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 3 700  Ft / óra
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Svédország
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás

Automata szitanyomógépet, (pólónyomás, stb.) valamint himzőgépet kezelni tudó (tajima, barudan) kollégákat keresünk hosszútávra.
Keresünk továbbá transzfervasalás,, matricázásra kollégákat.
Figyelem! Csak Szakmai Gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várom.
Nem munkaközvetítö iroda vagyok.
21 nap munka, 1 hét pihenő.
Első alkalommal ingyenes repülőjegy, kedvezményes szállás.
Tel.: 20/499-0500 csak 17 óra és 21 óra között, vagy e-mailben lehet érdeklődni.
Feladás dátuma: január 16. 20:57.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel