Bruttó bér: 12 000 Ft / nap
Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Festő

Szakképzett szobafestő szakmunkást keresek azonnali belépéssel!
Olyan szakembert szeretnék magam mellé, aki minden munkafolyamathoz ért : tud glettelni, gurítani, mázolni.
Amit kínálok :
- nyugodt, családias légkör
- minden pénteken fizetés
- napi 12 000.- Ft fix bér (tisztességes minőségű és gyorsaságú munka esetén plusz pénz )
- egész éves munka, nem csak idény jellegű!!!
Jelentkezni lehet :
Kristóf Balázs
06 20 562 6162
kristofbalazs70@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel