Kerület: VII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Hosszútávú, megbízható munkahelyet keresel? Ha szeretnél egy jó közösségben dolgozni, nem csak egy munkatárs de egy csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!
Szobalányokat keresünk 4 és 5 csillagos szállodába, tapasztalat nem szükséges!

munkaidő: 8,00tól 16,30ig
heti 5 nap hétfő és vasárnap között

Amit kínálunk
kiemelt bérezés
étkezési hozzájárulás
bérlet hozzájárulás nem csak budapestieknek!

A jó munkát és hűséget jutalmazzuk!
-hónap dolgozója díj
-havi ajándék csomag sorsolás
-családi wellness hétvége sorsolás a dolgozók között
- céges családi nap

Jelentkezés emailben (hr@lahafacility.com), telefonon (30/463-4920) hétköznap 10-17ig, vagy akár SMS-ben.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel