Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges, önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó
Cégnév: MMG Hotels Kft

Budapest V. ker. Váci utcai 3*-os szállodába szobalányt keresünk, azonnali kezdéssel.

Biztos, hosszútávú, nyugodt légkörű munkahelyet kínálunk, versenyképes fizetéssel, napi 8 óra és heti 5 nap munkavégzésért.

Feltételek:
- Megbízhatóság
- Munkabíró képesség
Szobalányi tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel, teljeskörű betanítást kínálunk.

Jelentkezéseket önéletrajzzal várunk az info@cosmohotel.hu címre vagy telefonon is hívhat minket a 06 20 428 4809 telefonszámon.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel