Országos
Kerület: I.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: M 2003 Kft

Hosszú távú munkalehetőség az 1. kerületben a Széll Kálmán tértől 5 percre, azonnali belépéssel. Kiemelt bérezés!

Elvárások:
- szakmai tapasztalat
- precízség
- igényesség
- nyitottság

A fényképes önéletrajzokat az allasajanlat.hotel@gmail.com e-mail címre várjuk.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel