Szobatakarító kollégákat keres a Danubius Hotels budapesti szállodáiba

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

A Danubius Hotels budapesti szállodáiba szobatakarító kollégákat keresünk! Igényes környezetben, családias hangulatban biztosítunk hosszú távú lehetőséget Kollégáinknak fizikai területen is. Akár kevés tapasztalatod van, akár tapasztalt szobatakarítóként jelentkezel, várjuk önéletrajzod!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

- Kollégáiddal Te leszel felelős azért, hogy a vendégek elégedetten foglalják el színvonalas szobáikat.
- A rend és a tisztaság fenntartása lesz a fő feladatod, mind a szobákban, mind a közös helyiségekben - betartva a munkavédelmi előírásokat.
- Szeretnénk, ha nyitottan és hatékonyan működnél együtt kollégáiddal és területi vezetőkkel.
- Számítunk rád, ha meghibásodnak egyes műszaki termékek vagy bútordarabok, hogy a hozzáértők minél előbb tudjanak segíteni.

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

- Te leszel a legjobb szobatakarítónk, ha udvariasan és segítőkészen fordulsz a vendégekhez és kollégáidhoz.
- Ha nem csak szépérzéked van, kitartásod is a mindennapi munkához.
- Amit kérünk: jó fizikum, minimum alapfokú iskolai végzettség.

Miért csatlakozz hozzánk?

- Befogadó, barátságos munkatársi légkör vár rád már az első naptól.
- Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár Szép kártyára, vagy kérheted plusz bérként.
- Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked.
- Díjmentesen gondoskodunk munkaruhádról, védőcipődről.
- A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Ha érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzodat a email címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145387146

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Danubius Hotels Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód