Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Takarítócég

Leírás

Takarítás IX. kerület - Nappali takarítói munka

Budapest, IX. kerületi, Dandár utcai apartmanok takarítására keressük precíz, megbízható, munkájára igényes takarító munkatársunkat.

Munkavégzés ideje: 9:00-15:00 (6 óra/nap)

Amit kínálunk:
- Önálló munkavégzés
- Jó csapat
- Igényes környezet
- Stabil, hosszú távú lehetőség
- Rugalmas munkabeosztás

Az állás azonnal betölthető!

Ha szeretne csapatunk része lenni, kérjük, önéletrajzát küldje el az allasinfo.takaritas@gmail.com email címre, vagy hívja a +36 30 402 7270-es telefonszámot.
Feladás dátuma: június 4. 14:18.

Kapcsolatfelvétel