(Hirdetés azonosító: 79833892) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Takarítócég

Takarítás IX. kerület - Nappali részmunkaidős takarítói munka

Budapest, IX. kerületi apartmanok takarítására keressük precíz, megbízható, munkájára igényes takarító munkatársunkat.

Ha fontos számodra a rugalmas munkaidő, és részmunkaidős állást keresel, ezt a munkát neked találták ki.

Munkaidő: 2 hetente hétfőtől pénteking 4 óra/nap
Munkakezdés ideje: 9:00 óra, vagy 10:00 óra

E mellett a cég egyéb területein is tudunk kiegészítő munkákat ajánlani külön megegyezés alapján.

Amit kínálunk:
- Önálló munkavégzés
- Jó csapat
- Igényes környezet
- Stabil, hosszú távú lehetőség
- Rugalmas munkabeosztás

Az állás azonnal betölthető!

Ha szeretnél csapatunk része lenni, kérjük, önéletrajzod küldd az allasinfo.takaritas@gmail.com email címre, vagy hívjd a +36 30 402 7270-es telefonszámot.
Feladás dátuma: június 30. 12:03.

Kapcsolatfelvétel