Céges
Feladás dátuma: szeptember 18. 18:53. Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 1 250 Ft / óra
Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: andieva best clean bt

Takarító Munkatársakat és Takarító Brigádokat Keresünk Kiemelt Bérezéssel!
Feladatkörök: Irodaházak,Múzeumok, Bankok, Napi-Heti-Időszakos illetve Nagytakarítási Feladatainak Ellátása.
Munkabeosztás : Hétköznap 4-és 8 órás munkavégzéssel
Hétvégén, és alkalomszerűen megállapodás szerint.
Bejelentett Munkaviszony!Korrekt Kifizetés!

Budapesti Munkahelyek!
Fizetés: 1000Ft,- / óra nettó!!

Amennyiben Álláshirdetésünk Felkeltette Érdeklődését Keressen Meg Bennünket!

Köszönettel:

Tel: Zalánfi Éva 06-70-415-53-42

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel