Takarító állás

Feladás dátuma:

tegnap, 17:33

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Budapesten, II. és XII. kerületei oktatási intézményekbe keresünk takarító munkatársakat határozatlan idejű jogviszonyba, teljes (nappali munkavégzés) és részmunkaidőbe (délutáni munkavégzés 2, 4 vagy 6 órában), valamint hajnali munkavégzésre (06:00-08:00 óra között tornaterem, öltöző takarítás). Bérezés megegyezés szerint.
Feladatok:
- Az intézmények (iskolák) irodahelyiségeinek, tantermeinek, folyosóinak, auláinak, lépcsőházainak, tornatermeinek, mellékhelyiségeinek tisztántartása, a rend fenntartása
- Hulladékok összegyűjtése
- Fogyóeszközök (WC papír, papír kéztörlő) feltöltése
Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Munkahelyi megbecsülés
- Kiszámítható munkarend
Előnyt jelent:
- Intézmények takarításában szerzett jártasság
- Önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány
Cégünk több mint 20 éves épület és intézmény üzemeltetési tapasztalattal rendelkezik.

Hirdetés azonosító: 150924298

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 14 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!