Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: KlauClean

2 fő komoly szándékú takarítót keresek, azonnali kezdéssel budapesti apartmanok takarításához:

Feladatok:
- ágyneműhúzás
- portalanítás
- konyha rendbetétele
- fürdők takarítása
- porszívózás
- felmosás

Elvárások:
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Magára és munkájára igényes
- Rugalmasság
- apartmantakarításban szerzett 1 éves tapasztalat előny

Amit nyújtunk:
- heti 2-5 napos beosztás (hétvégén is) , előre egyeztetve a napokat
- naponta 2-4 lakás, főszezonban akár több is, előzetes megbeszélés alapján
- netto 1000 ft/óra ( lakások közti ingázás is munkaidőnek számít)
- egyéb juttatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a klauclean@gmail.com e-mail címen lehet.

Kérem, hogy csak hosszú távon dolgozni akaró és takarítani tudó személyek jelentkezzenek!
Feladás dátuma: június 27. 21:39.

Kapcsolatfelvétel