Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Partnercégünk számára, önmagára és munkájára igényes és tapasztalattal rendelkező önállóan dolgozni tudó takarító kollégákat keresünk a XIV. kerületben található intézménytakarításra.
Foglalkoztatás: rész munkaidő
Munkarend: hétfőtől - péntekig, 16 órától - 22 óráig

Feltétel: érvényes erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi)
Bérezés: nettó 90.000 - 110.000 forint/hó, havi kifizetés
Hosszú távú, biztos álláslehetőség, azonnali kezdéssel (ha van érvényes erkölcsi bizonyítvány).

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és telefonszám megadásával a munkaugy.hirdetes@gmail.com email címen, tárgyban kérjük feltüntetni XIV
Feladás dátuma: április 17. 14:28.

Kapcsolatfelvétel