Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Takarító

Partnercégünk számára, Budapest XI. kerületbe udvaros-irodatakarító és irodatakarító kollégákat keresünk.
Foglalkoztatás: teljes és részmunkaidős
Munkarend: - teljes munkaidős: 8 órában, hétfőtől - péntekig, 6 órától - 14 óráig
- részmunkaidős: 4 vagy 6 órában, hétfőtől-péntekig 17 órától - 21 - 23óráig

Bérezés: - teljes munkaidős: nettó 130.000 150.000 Ft, havi kifizetés
- részmunkaidős: nettó 65.000 - 99.000 Ft, havi kifizetés
Szállás lehetőség nincs!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és telefonszám megadásával a munkaugy.hirdetes@gmail.com email címen, tárgyban kérjük feltüntetni XI. vagy privát üzenetben lehet.
Feladás dátuma: augusztus 9. 13:48.

Kapcsolatfelvétel