Takarító kollégát keresünk Szeretetházunkba!

Feladás dátuma:

jún 25., 17:11

nem igényel

Cégnév:
Gaudiopolis Szeretetház

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Takarítót felveszünk

Bejelentett Munka, Rendszeres Pénzbeli, Béren Kívüli Juttatások!
Békásmegyeri evangélikus idősek otthonába keresünk, hosszú távú, biztos munkahelyre,
takarító munkatársat, azonnali kezdéssel.
Szeretetházunk családias - kulturált környezetben, kiváló munkafeltételek között, összeszokott kollektívával várja mindazok jelentkezését, akik szeretnének velünk dolgozni.

Bérezés megegyezés szerint történik.
Munkavégzés helye: 1038 Budapest, Mező u. 12. Elsősorban Budapestről, illetve Békásmegyerhez közeli Pest megyei településekről várjuk a jelentkezőket.
Jelentkezni fényképes, fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a email címen vagy a telefonszámon lehet

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 138968776

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja