Bruttó bér: 94 800  Ft / hó Bruttó bér: 98 400  Ft / hó Bruttó bér: 86 400  Ft / hó Bruttó bér: 97 200  Ft / hó Bruttó bér: 120 000  Ft / hó Bruttó bér: 96 000  Ft / hó Bruttó bér: 93 600  Ft / hó Bruttó bér: 98 400  Ft / hó Bruttó bér: 91 200  Ft / hó Bruttó bér: 99 600  Ft / hó
Sürgős! Céges Multirégió Jász-Nagykun-Szolnok

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: A-Cél Hungary Kft

Szolnokon kórházi takarításra 6 órás részmunkaidőre megbízható takarító kollégákat keresünk kiemelt bérezéssel, távolsági utazás támogatása és egyéb juttatások. Túlóra és hétvégi munka lehetőséggel. Érdeklődni: 06 20 594 5011 Fonódi Nóra
fonodin841@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 11. 19:37.

Kapcsolatfelvétel