7 db
Bruttó bér: 132 600  Ft / hó Bruttó bér: 124 100  Ft / hó Bruttó bér: 141 100  Ft / hó Bruttó bér: 136 000  Ft / hó Bruttó bér: 130 900  Ft / hó Bruttó bér: 139 400  Ft / hó Bruttó bér: 132 600  Ft / hó Bruttó bér: 170 000  Ft / hó Bruttó bér: 136 000  Ft / hó Bruttó bér: 127 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: GoodMo Group

Belvárosi szálláshelyünkre keresünk délélőttös és délutános műszakokba tapasztalt takarítókat!

Elvárások:
-Minimum heti 5 nap munkavégzés
-Havonta minimum 2 hétvégi munkavégzés
-Pontos kezdés, minőségi munkavégzés

Feladatok:
- Reggel: fürdőszobák, wc-k, konyhák, lépcsőház takarítása
- Napközben: Szobák takarítása, ágyhúzása
- Délután: fürdőszobák, wc-k, konyhák, lépcsőház takarítása

Délelöttös müszak: 07.00-15.00 (főállás heti 40 óra)
Délutános műszak: 16.00-20.00 (félállás heti 20 óra)

Munkavégzéshez minimum két fizetett próbanap szükséges.

A foglalkoztatás módja egyszerüsített munkavállalói szerződéssel.

A megjelölt bruttó alapbéren felüli plussz jutattások mint az utazási hozzájárulás,étkezési hozzájárulás, üdülési hozzájárulás stb.

Jelentkezni fényképes önéletrajzal az alábbi email címen:

Tárgy: Takarítás
Email cím: palyazat@goodmo.hu
Feladás dátuma: július 10. 18:29.

Kapcsolatfelvétel