Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 760  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 760  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 700  Ft

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Családi takarító vállalkozásunk keres min. 2 év tapasztalattal rendelkező, megbízható, önmagára és munkájára igényes takarító hölgyeket teljes és részmunkaidőre is. Erkölcsi bizonyítvány szükséges! Magánlakások, családi házak, üzlethelyiségek kis- és nagytakarítása, felújítás utáni takarítása tartozik cégünk portfóliójába. Bér: nettó 1000 Ft/óra. Időbeosztás: Reggel 8-tól délután 4-ig. Fényképes önéletrajzokat az info@higieniahaz.hu email címre várjuk.
További info: 06 30/976 22 90
Feladás dátuma: október 13. 14:14.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel