Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 5  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft
Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Prizma

Irodaház prémium kategóriás üzemi éttermébe keresünk tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő munkatársat, kizárólag hétköznapi munkavégzésre!
Feladatok:
konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján
fekete és fehér mosogatás
takarítás
Elvárások:
igényes, szalonképes megjelenés
vendégekkel történő udvarias kommunikáció szükség esetén
Előny:
üzemi konyhán szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
korrekt munkafeltételek
hosszú távú, stabil munkalehetőség
étkezés biztosítása
Munkavégzés helye: Budapest, Corvin sétány/VIII. kerület
Érdeklődni lehet az üzletvezetőnél a 06 20 267 94 87- telefonszámon.
Jelentkezni fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az etnokia@pqs.hucímen lehet.
Feladás dátuma: október 12. 10:15.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel