1 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Területi képviselő

Munkavállalók munkájának rendszeres és szúrópróba-szerű ellenőrzése, meglátogatni a takarítások helyszínét, meggyőződni arról, minden rendben zajlik-e, felhívni a hiányosságokra a figyelmet, és lehetőség szerint kijavíttatni, dokumentálni-rögzíteni (fénykép és jegyzet) a megfelelő formában a tapasztalatokat.
Tisztítószerek, takarító eszközök, felszerelés pótlásának megszervezése Megrendelővel való kapcsolattartás - Megrendelői panaszok kezelése, kérdés, észrevétel esetén udvarias kommunikáció használata.
Helyettesítések gyors, precíz megoldása, tájékoztatva minden érintett felet.

Adminisztrációs kötelezettségek az esetleges panaszkezelést, minőség ellenőrzések eredményeit és minden egyéb kötelezettséget precízen kell e-mail formában a vezetőség felé dokumentálni.
Elvárások:

középfokú végzettség

2 év takarításban szerzett tapasztalat

kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban, jó megjelenés

B kategóriás jogosítvány, gyakorlott autóvezetői tapasztalat

rugalmas munkaidő-kezelés, munkabírás eseti feladatoktól függően, olykor hétvégi
közreműködésre van szükség.

Előnyök:

Takarítási- és területi vezetői tapasztalat

Tisztítás- technológiai szakmunkás bizonyítvány megléte (OKJ)

Vezetői tapasztalat, legalább 5 munkatárs munkájáért való felelősségvállalás

Amit kínálunk:

kiemelt vezetői bérezés és bejelentett állás
céges telefon
fiatalos, dinamikus csapat
hosszú távú munkaviszony

Jelentkezés módja: A jelentkezéseket a "Takarítási területvezető" megjelölésével az alábbi e-mail címre:
hr.forestclean@gmail.com-ra várjuk. Kizárólag fényképes önéletrajzot fogadunk be , bérigény megjelölésével.
Feladás dátuma: október 12. 09:30.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel