Bruttó bér: 624  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 800  Ft Bruttó bér: 592  Ft Bruttó bér: 576  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 576  Ft Bruttó bér: 568  Ft
Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Zoltán & Éva kft

Leírás

Munkatársat keresünk takarítónői munkára, részmunkaidőre.
Az elvégzendő terület legfőképpen a Horánszky - Mária - Bródy Sándor utca környékén van.
A munkavégzés időpontja kora reggel, hajnal 5 órától van, hétfő, szerda és pénteki napokon.
A kifizetett óradíj: 800.- forint./nettó/
Rövid önéletrajz elküldését és telefoni elérhetőséget várunk a jelentkezőtől.
Munkakezdés április utolsó hete- május eleje.
Telefonon is lehet jelentkezni, email hiányában, hétfőtől péntekig, munkanapokon, délelőtt 9 -14óráig.
Feladás dátuma: április 18. 10:45.

Kapcsolatfelvétel