(Hirdetésazonosító: 75144017) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 162 000  Ft Bruttó bér: 160 000  Ft Bruttó bér: 162 000  Ft Bruttó bér: 142 000  Ft Bruttó bér: 146 000  Ft Bruttó bér: 146 000  Ft Bruttó bér: 162 000  Ft Bruttó bér: 142 000  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 154 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Leírás

Takarítással foglalkozó cég keres teljes, illetve rész munkaidőben takarítónőt Budapest egész területén történő munkavégzésre.

Előny, de nem feltétel, a szakmai tapasztalat/leinformálható referencia valamint az OKJ-s képzettség.

Jelentkezni lehet e-mailben (előny a fényképes önéletrajz) a braun.zsolt@hotmail.com címen, vagy telefonon: 06-20-267-13-74
Feladás dátuma: január 14. 16:27.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.