Bruttó bér: 1 014  Ft Bruttó bér: 1 092  Ft Bruttó bér: 1 001  Ft Bruttó bér: 1 092  Ft Bruttó bér: 949  Ft Bruttó bér: 1 079  Ft Bruttó bér: 1 300  Ft Bruttó bér: 1 066  Ft Bruttó bér: 1 001  Ft Bruttó bér: 1 092  Ft

Tulajdonságok

Országos
Kerület: II.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Folyamatos ( heti 5 munkanap, hétfőtől-péntekig) munkavégzésre leinformálható múlttal, referenciákkal rendelkező bejárónőt keresünk budai családi házba. Fényképes önéletrajzokat a takaritas.buda2@gmail.com e-mail címre várjuk. Munkakezdés azonnal, bérezés megegyezés szerint. Erkölcsi bizonyítvány szükséges!
Feladás dátuma: szeptember 23. 01:08.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel