Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Takarítónőt keresek alkalmi jelleggel, viszont hosszútávra, heti 1-2 alkalommal lenne szükségem segítségre, alkalmanként 3-5 órányi munkavégzésről van szó átlagban.

Rugalmas időbeosztásban végezhető a munka, nem csak délelőtt, hanem kora este és délután is szóba jöhet, időben előre egyeztetve, és lefixálva, az adott naptól függően.

Az ideális jelölt :
PrecÍz, (nem kell neki elmagyarázni hogyan is illik, hogyan is kell takarítani, mert tisztában van vele),
MegbÍzhatÓ,
LeinformÁlhatÓ,
Rugalmas.

Tehát nagyon egyszerű:
szeressen és tudjon dolgozni.

Egy 36 nm-es kislakás szinten tartásáról van szó, semmi extra feladat, viszont azt maximális precizitással várom el.
Előnyt élveznek diákok akik a tanulmányaikra gyűjtenek, és nyugdíjas hölgyek is, akik nyugdíj kiegészítésre vágynának.
Fizetés minden alkalom végén,
nettó 1000 forintos órabérrel.

Jelentkezni Csakis emailben lehet, fényképes önéletrajzzal, pár soros bemutatkozást mellékelve.
Ezek hiányában nem áll módomban válaszolni.
Kezdés: megfelelés esetén azonnal.
(Pár napon belül)
Feladás dátuma: november 11. 17:49.

Kapcsolatfelvétel