Takarítót keres budapesti alapítványi gimnázium

Bruttó bér:

1 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Budapest, IX. kerületi gimnázium azonnali belépéssel takarítót keres.
Ha érdekli, telefonon keresse napközben 8-tól 16 óráig az intézmény gondnokát: számon.
Cím: Közgazdasági Politechnikum 1096 Budapest, Vendel utca 3.

Feladatok:
tornatermek, öltözők, mosdóhelyiségek, közlekedők és egyéb helyiségek takarítása;
tantermek, mosdóhelyiségek, közlekedők és irodák takarítása
évente egyszer nagytakarítás ablaktisztítással;
hulladékkezelés;
tálalókonyhán helyettesítés.

A munkakör betöltésének feltétele:
jó fizikai állóképesség, tudjon létráról dolgozni;
egészségügyi alkalmasság;
erkölcsi bizonyítvány;
budapesti lakcím.

Kereseti lehetőség: nettó 1.500 Ft-os órabér

Előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, az intézményhez közeli lakcím.

Jelentkezését e-mailben, telefonon vagy hagyományos levélben várjuk konyhai dolgozó megjelöléssel, fényképes önéletrajzzal.
E-mail: allas[kukac]poli.hu, telefonon keresse az intézmény gondnokát a megadott telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145401577

Jófogás alkamazás QR kód