Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Otranto

Szálláshely szolgáltatási területen alapos és elkötelezett takarítót keresünk. A feladat szobák és apartmanok alapos takarítása, ágynemű és törölközők behordása reggel 10 és délután 3 óra között. Napi 5 órás munka (10 előtt a vendégek még a szobában vannak és délután 3-ra kész patika tiszta szobát kell kapjanak az új vendégek). Mellette másodállás délelőtt vagy délután máshol lehetséges. Mivel a szálláshelyek hétvégén és ünnepnapokon is működnek, ezért a takarítók egymást segítve és egyenlően elosztva, de ilyen napokon is néha dolgoznak. Természetesen heti 2 szabadnap biztosított egyeztetetten.
Feladás dátuma: július 13. 00:43.

Kapcsolatfelvétel