Tulajdonságok

Országos
Kerület: I.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Alvásterápia Kft

Cégcsoportunk alvászavarok diagnosztizálásával, terápiás kezelésével foglalkozik. Kórházi és magánklinikai területen is jelentős piaci részesedésünk növelése céljából keressük erős kereskedelmi képességgel rendelkező, kórházi környezetben otthonosan mozgó, új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Tanácsadó-értékesítő egészségügyi szolgáltatások,
orvosi műszerek értékesítésére

Feladatok:

A cég által forgalmazott egészségügyi szolgáltatások, orvostechnikai eszközök ismertetése szakorvosoknak, egészségügyi szakdolgozóknak
Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel (orvosok, egészségügyi szakdolgozók)
Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
Forgalomnövelés értékesítési tervek alapján
A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének figyelése
Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal
Szakmai kiállításokon való cégképviselet

Elvárások:
Egészségügyi és/vagy műszaki végzettség
B kategóriás jogosítvány
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
Nagyfokú önállóság és mobilitás
Ügyfélközpontú szemléletmód
Kiváló kapcsolatteremtő képesség
Dinamizmus, fejlett kommunikációs készség, eredményorientált gondolkodás
Megbízhatóság, etikus magatartás, lojalitás,
Ápolt, igényes megjelenés,

AMIT Kínálunk:
Alkalmazotti munkaviszony
Versenyképes juttatási csomag (bónusz, telefon)
Hosszútávú, nyugodt munkahely

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, tanácsadó-értékesítő tárgy megjelöléssel.
Feladás dátuma: március 23. 13:48.

Kapcsolatfelvétel