Tapasztalt építésvezetőt keresünk pest megyei építkezésinkre!

Feladás dátuma:

tegnap, 23:21

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Építőipari vezető

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Cégünk tapasztalt építésvezetőt keres pest megyei projectjeinkhez. Cégünk vegyesen épít csarnoképületeket és lakásokat. Jelenleg 3db csarnok projecten és 53 lakáson dolgozunk Gyömrőn, Kistarcsán, Nagytarcsán. Mérnöki végzettség és / vagy gépkezelői tapasztalat előny. Feladatok: munkások irányítása, napi beosztás tervezése, alvállalkozók ellenőrzése, építési napló vezetés, anyag számolás és rendelés. Céges autót biztosítunk, bejelentett, hosszú távú munka. Csak agilis, motivált, szakmájukat kiválóan végző személyek jelentkezését várjuk!

Hirdetés azonosító: 150930181

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 11 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!