Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

1038 BP.III. kerület Békásmegyer Nád utca 4 szám alatt található Faház Étterem tapasztalt magyaros konyhába jártas Szakácsot keresünk ,Szakácsaink mellé ! Jó kollegiális viszony , vezetni ,irányítani tudás ,szakma iránti elhívatottság a követelmény kb 22-24 nap munka versenyképes fizetéssel ! Csak hosszútávra gondolkozunk ! Saját tulajdonú üzlet ,nagy ügyfélkörrel Nyitva tartás 7-19 óráig / Nincs éjszakázás /
Feladás dátuma: március 20. 13:18.

Kapcsolatfelvétel