4 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: III.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Egyéb raktári szakmunkás
Cégnév: AboSzol Kft

Nettó 250 000Ft fizetéssel, Budapest III. kerületébe keresünk targoncás munkavállalót bejelentett teljes munkaidőben. Munkarend: hétfőtől péntekig, nappali munkavégzés. Feltétel: szakképesítés, magasfokú teherbírás. Felvételnél előny a szakmai gyakorlat, bejárás vállalása. Budapest-Üröm vasútállomástól 5 perc gyalog.
Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal az aboszol@gmail.com e-mail címen, vagy a 06303503379 telefonszámon munkaidőben lehetséges.
Feladás dátuma: június 13. 19:30.

Kapcsolatfelvétel