(Hirdetés azonosító: 76921852) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktáros

Nagy múltú, sikeres építőanyag szakkereskedés keres budapesti, X. kerületi központi telephelyére érvényes jogosítvánnyal rendelkező Targoncás Raktáros munkatársakat gázos és diesel targoncákra. Építőanyagok Ismerete előny, de Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Stabil, megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőség. Átlátható, biztos jövedelem, szabadságok szabályos kiadása. Munkavégzés hétfőtől péntekig, egy műszakban.
Fényképes önéletrajzát a reiterbauer.zoltan@lambda.hu címre várjuk.
Feladás dátuma: október 13. 17:50.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel