1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Flottakezelő
Cégnév: Pannonhandel Zrt

Leírás

A Pannonhandel Zrt. keresi új Flottakezelő munkatárását.

Új kollégánk feladatai a következők lesznek:
- a Társaság által üzemeltetett járművek folyamatos ellenőrzése,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás,
- járművek havi egyszeri teljes átvizsgálása,
- adminisztratív ügyintézések, akár irodán kívül is, például a
következő területeken:
okmányirodai ügyintézés,
vizsgáztatási ügyintézés,
- káreseményekhez kapcsolódó biztosítási és javítási ügyintézés.

A számunkra ideális pályázó az alábbi tulajdonságokkal és képzettséggel rendelkezik:
- autós és műszaki érdeklődés,
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office
alkalmazások (elsősorban Word és Excel),
- szervezőkészség, önállóság, talpraesettség,
- megbízhatóság, pontosság és precizitás.

Amit biztosítani tudunk új kollégánknak:
- Hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti, teljes munkaidős
munkaviszony (munkavégzés rendje: Hétfőtől - Péntekig 8:30-
17:00 között),
- Versenyképes fizetés,
- Céges telefon.

Munkavégzés helye:
XI. kerület

Amennyiben úgy érzed alkalmas lennél a feladatra, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat nettó bérigény megjelöléssel a balazs.borka@pannonhandel.eu e-mail címre.
Tárgy mezőbe kérjük feltüntetni: Flottakezelő.
Feladás dátuma: június 10. 18:13.

Kapcsolatfelvétel