Társasházi gondnoki munka

Feladás dátuma:

szept 16., 17:44
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Gondnok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Leírás

Pályázati Felhívás
gondnoki feladatok ellátása céljából

Feladatok:
- a társasház teljes bejárasa a hét elején és a hétvége előtt;
- a társasház földszintjének bejárása a hét minden egyes napján reggel és délután;
- különös tekintettel a három felvonó működésének
- és a két bejárati helyiség és közvetlen utcai környezet tisztaságának ellenőrzése;
- továbbá az ajtókapuk és kaputelefonok ellenőrzése, az ajtóbehúzó szükség szerinti beállítása az időjárás-változás függvényében;
- a tapasztalt problémák feljegyzése, a szakipari munkát nélkülöző feladatok helyszíni elhárítása;
- kapcsolattartás a karbantartókkal, munkájuk felügyelete;
- a társasházi házirend betartásának ellenőrzése és felügyelete,
- különös tekintettel a pince és tető rendjére, valamint a lakásfelújítások során elvárt minimális elvárások (pl. portalanítás, felseprés sitt szállítása után) ellenőrzése;
- bejutás biztosítása a pincei rekeszekhez;
- a társasházi kulcsok őrzése, kezelése és szükség szerinti rendelkezésre bocsátás, kulcsrend betartása;
- a pincei szakaszelzárók elzárása (és nyitása) csőtörés, lakásfelújítás és hitelesített mellékvízmérők felszerelése esetén, az érintett tulajdonosok értesítése;
- az elektronikus postacímmel nem rendelkező tulajdonosok papír alapú tájékoztatása hirdetőtáblán, kiemelkedő információ esetén a dokumentum másolatok postaládákba történő bedobása;
- az esedékes felújítások során a munkák napi szintű ellenőrzése, a felújítást végző cégek munkájának támogatása, kapcsolattartás;
- a takarító és kisegítő személyzet munkájának felügyelete;
- rendelkezésre állás tulajdonosok és társasházkezelő részére munkanapokon 8 és 16 között,
- vészhelyzet esetén (pl. csőtörés) a nap 24 órájában;
- együttműködés az intéző bizottság tagjaival, különös tekintettel ib elnökre.

Elvárások:
- műszaki végzettség vagy affinitás;
- angol nyelv alapfokú ismerete szóban.

Juttatás:
- gondnoki lakás bérlésének lehetősége;
- kérjük a bérigény (munkaviszony) vagy vállalkozási díj (vállalkozási szerződés) megjelölését.

A jelentkezési anyagot 2024. szeptember 24-ig várjuk a következő e-mail címre:

Hirdetés azonosító: 150298839

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Társasház

TÁRSASHÁZ IX. BAKÁTS U 1-3 KOZRAKTÁR U 24

További hirdetései

Utoljára aktív: 32 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!