Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: II.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: F&F Start kft

Cégünk gyengeáram szereléssekkel foglalkozik (ffstart.hu), most elsősorban kábeltelevíziós hálózat bővítésére keresünk szakembereket. Ha úgy érzi, hogy egy baráti csapatban szeretne dolgozni, nem tériszonyos, jogosítvánnyal rendelkezik és még el is várja, hogy a munkájáért cserébe kiemelkedő bérezést kapjon akkor itt a helye nálunk! Kereseti lehetőség akár bruttó félmillió forint is lehet. Csak gyengeáram, és villanyszerelési tapasztalattal, Alvállalkozók jelentkezését is várom. Jelentkezéseket önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk: kabelszer@gmail.com
Feladás dátuma: december 9. 18:48.

Kapcsolatfelvétel