Technikus / Gépszerelő

Feladás dátuma:

ápr 2., 13:51

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Langkawi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Leírás

Munkatársat keresünk
Technikus / Gépszerelő pozícióba!
Feladatok:
Higiéniai eszközök és tárcsás padlótakarító és súroló gépek beállítása vagy kerti kisgépek (fűnyírógépek, fűkaszák) és kis traktorok javítása és karbantartása.
Berendezések folyamatos karbantartása, működésének felügyelete
Hibaelhárítási és szerelési munkálatok elvégzése
Elvárások:
Légy precíz és műszaki beállítottságú
Működj együtt csapatban a többiekkel
Légy dinamikus, problémamegoldó szemléletű
Kitartó, energikus, proaktív szemlélet
B kategóriás aktív jogosítvány.
A Pozíció Elnyeréséhez Előny:
Meglévő elektrotechnikus ismeretekkel könnyebben boldogulsz a takarítógépek javítása során
Jó, ha van középfokú végzettség, mely valamelyest szakirányú (gépész technikus, elektrotechnikus)
Bármilyen akkumlátoros üzemű ipari vagy kommunális gép kezelésében szerezett tapasztalat itt a javadra válik, különösen, ha takarítógépekkel is dolgoztál már.
AMIT Kínálunk:
Kollégáink közé könnyen be tudsz illeszkedni, hónapokig tapasztalt kollégával együtt kell dolgozni
Hosszú távon stabil, családbarát munkahelyed lehet
Igényes, tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz
Biztonságosan végezheted feladataid, kiemelt figyelmet fordítunk munkavédelmi előírásokra
Nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is
Munkavégzés helye: X kerület, 1106 Bp, Maglódi út 12/b
Jelentkezni kizárólag e-mailen, szakmai önéletrajz csatolásával lehetséges!
A jelentkezéseket az e-mail címre várjuk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145775362

Jófogás alkamazás QR kód