(Hirdetés azonosító: 80109653) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Unix Autó

Leírás

Megbízhatóság, Minőség, Innováció

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rang-sorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulaj-donú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglal-koztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Teherautó Sofőr (Fix körök) Kiemelt bérezéssel
(Budapesti munkavégzési hely)

Amit Tőled elvárunk:
C kategóriás jogosítvány
GKI igazolvány
Digitális gépjárművezetői kártya
Minimum 1 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
Alapszintű számítógépes ismeretek
Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság

Előnyt jelent, ha van:
Országos és budapesti helyismeret
E kategóriás jogosítvány

Feladatok, amiket Rád bíznánk:
Az Unix Autó raktárai között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
Budapestről indulás, fix belföldi útvonalak
A termékek fel- és lepakolása, áruátvétel adminisztrációja
Állandó éjszakai munkavégzés hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk Neked:
Stabil, magyar vállalati háttér
Kiemelt bérezés, elérhető bruttó 410.000 Ft
(fix alapfizetés, napi prémium, extra bónusz, műszakpótlék, cafetéria)
Vonzó béren kívüli juttatások
Fiatal, kényelmes autók (járműveink: 7,5 tonnástól 18 tonnásig)

Ha lejárt vagy nincs GKI kártyád, nem gond, mi biztosítjuk számodra!

Céges bemutatkozó videonkat az alábbi linken tudod megtekinteni:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatodat (fényképes önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva tölthe-ted fel adatbázisunkba:
Feladás dátuma: szeptember 1. 11:19.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel