(Hirdetésazonosító: 67772853) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 100 800  Ft Bruttó bér: 100 800  Ft Bruttó bér: 88 800  Ft Bruttó bér: 100 800  Ft Bruttó bér: 120 000  Ft Bruttó bér: 88 800  Ft Bruttó bér: 98 400  Ft Bruttó bér: 91 200  Ft Bruttó bér: 88 800  Ft Bruttó bér: 96 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Budapesti webáruház keres gyakorlattal rendelkező telefonos asszisztenst.

Előny : - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
- jó kommunikációs képesség
- adatrögzítői gyakorlat
- szorgalom

Munkaidő: 8-16 óráig

Munkabér: Nettó 120.000 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hangtech676@gmail.com email címen.
Feladás dátuma: október 26. 13:38.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.