Bruttó bér: 120 000 Ft / hó
Kerület: IX.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő

Egészségmegőrző termékek és kozmetikumok telefonos értékesítésére keresünk kolléganőket és kollégákat 9.kerületi call center irodánkba,6 órás munkarendbe.

Profi háttér,rugalmas munkaidő,eladható termék, magas kereseti lehetőség, 500Ft/óra + jutalék, napi és heti szinten elérhető bónuszok heti kifizetéssel!

Stabil, hosszútávú munkalehetőség,vidám hangulat,otthonos, barátságos munkakörnyezet! Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Elvárások az állás betöltéséhez: jó kommunikációs készség,
megbízhatóság

Szeretettel várunk jókedvű lendületes csapatunkba! Fényképes önéletrajzzal várjuk új kollégáink jelentkezését az alábbi email címre: herbalkft@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel