Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XIV.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Navidad Kft

Budapesti üzlettel rendelkező cég keres 1 fő férfi kereskedelmi munkatársat.
Ha szeretnél vidám, fiatalos, családias hangulatban dolgozni, jelentkezz!

Feladatok:
beérkező hívások fogadása, az ügyfelek udvarias tájékoztatása
tanácsadás érdeklődő ügyfeleknek
felmerülő reklamációk kezelése, ügyintézése
a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amit elvárunk:
műszaki affinitás
határozott és ügyfélközpontú kommunikáció
precíz munkavégzés
magabiztos számítógépes ismeretek
megbízhatóság, rugalmasság

Előny:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
műszaki termékek ismerete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az allas@navidad.hu e-mail címen.
Feladás dátuma: május 15. 19:19.

Kapcsolatfelvétel