Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Profield kft

Most érettségiztél és munkát keresel? Esetleg már az egyetemen is végeztél és szeretnél elhelyezkedni egy nagy múltú cég stabil pozíciójában? Vagy csak váltani szeretnél munkahelyet?
Ne keress tovább, jelentkezz hozzánk telefonos ügyfélszolgálati munkatársnak!

Telefonos ügyfélszolgálati csapatunk keresi új kollégáját, ha szeretnél egy összetartó, pörgős csapatba tartozni, küldd el nekünk önéletrajzod és néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot.

Telefonos ügyfélszolgálat

Amivel a munkád során találkozol:

Bejövő hívások fogadása
Online felületen érkező megrendelések kezelése
Segítségnyújtás, problémamegoldás
Rendelések felvétele
Adminisztráció

Amit a munkádért cserébe kapsz:

Bejelentett, stabil munkahely
Fix bérezés
Rugalmas időbeosztás
Professzionális munkakörnyezet
Dinamikus, jó hangulatú munkavégzés
Folyamatos fejlődés, tréningek

Jelentkezz, ha az alábbiak igazak rád:
Középfokú végzettséggel rendelkezel
Szeretsz és tudsz is kommunikálni az ügyfelekkel
Szeretnél fejlődni
Szeretnél egy felelősségteljes pozícióban dolgozni

Irodánk Budapest jól megközelíthető részén helyezkedik el.

Ahova küldd az önéletrajzod: job9449.jf@prohumanallas.hu
Feladás dátuma: július 12. 15:37.

Kapcsolatfelvétel