Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Elvárásaink:
minimum középfokú végzettség (érettségi)
számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
pontos, precíz munkavégzés
kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség
ügyfélközpontú, proaktív gondolkodás
magabiztos, minimum középszintű angol nyelvtudás (Nyelvvizsga nem követelmény)

Feladatok:
bejövő hívások kezelése, szükség esetén az ügyfelek visszahívása.
Információnyújtás, bejelentések és panaszok kezelése, illetve amennyiben azt azonnal megoldani nem lehet, jegyzőkönyv felvétele, iktatórendszerben történő rögzítése, a szükséges nyilvántartások vezetése.

Munkaidő:
Hétfőtől vasárnapig, 3 műszakos munkarendben

Pályakezdőket, évhalasztó diákokat is várunk a felnőttek mellett!

MunkavÉgzÉs Helye: Budapest VII. kerület

Havi nettó fizetési keret: 180 000 HUF cafeteriaval

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát az csaszar.laszlo@first-job.hu e-mail címre vagy hívja a 20/3933-446-os telefonszámot.
Feladás dátuma: június 21. 15:14.

Kapcsolatfelvétel