2 db

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő

Telefonos munkában jártas értékesítőt keresünk.Aki jobb , feltételek mellett megbecsülten és több fizetésért szeretne dolgozni. (nem ahol 20 call centeres ül egymás mellett).
Szép iroda nyugodt környezet.

Feladatok:
-Szolgáltatásunk online céges hirdetések értékesítése. telefonon
-Új ügyfelek felkutatása
-Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
-Online értékesítési célkitűzések megvalósítása.

Amit kínálunk:
Megbecsülést!
Jó teljesítés esetén a fix béren felül komoly jutalék, egyéb juttatások.
-Munkaidő: 6 óra (9-15-ig)
-Kulturált munkakörülmények, könnyen megközelíthető irodaházban.
Több éve jól működő korrekt, stabil vállalkozás.
Feltétel:

- Jó kommunikációs készség
- Pozitív, nyitott személyiség
- Kötelező Értékesítési tapasztalat (hol és meddig?)
Kizárólag tapasztalt értékesítő kollégát vagy kolléganőt keresnünk!!

Fényképes önéletrajzát legyen kedves elküldeni a t.attila8405@gmail.com e-mail címre vagy csatolni a jófogás.hu levelezési rendszerén keresztül.

Köszönjük!
Feladás dátuma: szeptember 1. 10:54.

Kapcsolatfelvétel